Про нас

Виключна турбота. Без виключень.

Про клініку

 

Клініка «Ангелія» розпочала свою роботу у 2014 році як соціальний центр, допомагаючи переселенцям зі сходу України, інвалідам, людям похилого віку, жінкам, дітям, співпрацюючи з громадськими і благодійними організаціями  ADRA Україна, ADRA Канада, ADRA  Німеччина.

У 2016 році наш центр отримав медичну ліцензію. В основі його  створення –  ідея унікальної клініки, яка застосовує цілісний підхід до лікування і профілактики захворювань людини, органічно поєднуючи фізичні, емоційні та духовні складові здоров’я.

«Ангелія» – це клініка розумового та фізичного здоров’я.

НАША МІСІЯ: поширювати служіння зцілення Ісуса Христа через надання професійної та якісної медичної допомоги.

КЛЮЧОВІ ІДЕЇ НАШОЇ МІСІЇ:

  • лікувати, зцілювати, навчати здоровому способу життя;
  • спасати людей через їхнє знайомство з Богом.

НАШІ ЦІННОСТІ:

  • посвячення – готовність до самовідданого служіння справі Христа через надання медичних послуг;
  • чесність – високі моральні якості;
  • співчуття – здатність розуміти та співпереживати;
  • цілісність – фізичне, духовне, соціальне та душевне здоров’я людини;
  • досконалість – використання всіх своїх можливостей і талантів;
  • конфіденційність – дотримання медичної етики та деонтології;
  • професіоналізм – відповідальність та високоякісна робота.

Головним для нас є христоцентричний та цілісний підхід в турботі про здоров’я кожного пацієнта. Ми працюємо за найкращими стандартами надання медичної допомоги.

У місті Києві клініка «Ангелія» представлена амбулаторією та стаціонаром. Розміщена у сучасній будівлі. Враховано потреби пацієнтів з інвалідністю.

В амбулаторії ведуть прийом: сімейний лікар, отолоринголог, акушер-гінеколог, невропатолог, ендокринолог, лікар ультразвукової діагностики, психіатр та нарколог, проводять консультації психологи, психотерапевти та консультанти з залежностей. Проходить арт-терапія. Здійснюються медичні процедури (крапельниці, ін’єкції, паравертебральні блокади та інше). Фізична реабілітологія представлена такими послугами: консультація реабілітолога, всі види масажу, гідротерапія, інші фізіотерапевтичні процедури, відновлювальний фітнес та фізична активність на відкритому повітрі з інструктором здорового способу життя.

У Києві в нашій клініці є пункт забору крові більше як на 2000 тестів.

Надаємо повний спектр стоматологічних послуг: лікування, профілактика, ортодонтія, стоматологічна ортопедія та хірургія. Стоматологічне відділення має сучасне обладнання: стоматологічні крісла провідних виробників, окремий рентген кабінет, сучасний стерилізаційний кабінет і найнадійніші витратні стоматологічні матеріали та інструменти.

Стаціонарне лікування комфортне та ефективне.  Маємо 9 палат на 14 ліжкомісць, що дозволяє перебувати на лікуванні сім’єю. Цілодобовий медичний супровід, здорове харчування. Забезпечується трансфер.

В цей важкий військовий час ми всіма силами підтримуємо народ України. В мобільних клініках наші лікарі надають медичну допомогу в різних містах нашої країни.

Для обслуговування виїзних клінік маємо автомобіль обладнаний для мобільної гінекології. Також є мобільна експрес-лабораторія – аналізатор крові та сечі, де можна зробити загальний аналіз крові, експрес аналіз крові на цукор та експрес аналіз сечі. Мобільні клініки проводять ультразвукову діагностику органів черевної та зачеревної порожнини, органів малого тазу, УЗД щитовидної залози, електрокардіограму. Таким чином, ми робимо базове обстеження стану здоров’я людини та надаємо консультації лікарів.

Крім того, консультуємо олайн, що зручно для пацієнтів України і з закордону.

НАВЧАННЯ

Лікуючи, ми навчаємо наших пацієнтів здоровому способу життя, а також проводимо спеціалізовані навчальні курси за різними напрямками, наприклад курси для психологів, консультатів із залежностей, з паліативної допомоги, семінари, лекції, тренінги.

Наші лікарі та фахівці є частими спікерами у ЗМІ на телепроектах і радіоефірах. Завдяки такій діяльності ми можемо нести вістку про здоровий спосіб життя людям.

Ми здійснила багато власних та спільних з іншими організаціями благодійних проектів для різних верств населення, зокрема біженців, постраждалих від війни в Україні, людей з інвалідністю, пенсіонерів, багатодітних сімей.

«Ангелія» – це клініка, яка постійно розвивається, наші лікарі та фахівці весь час підвищують свою кваліфікацію. Ми співпрацюємо з закордонними медичними організаціями, беремо участь в багатьох медичних проектах разом із церковними, державними та світовими гуманітарними організаціями.

«Ангелія» є членом всесвітньої організації Adventist Health International (США) та членом Adventist Care Network, Europe, які сприяють впровадженню клінікою високих стандартів надання медичної допомоги.
Тісна співпраця з університетською клінікою Loma Linda Medical University (Каліфорнія), яка у 2019 році в США була визнана найкращим регіональним госпіталем та системою охорони здоров’я Centura Health Сlinics (Колорадо) сприяють професійному розвитку наших лікарів завдяки впровадженню сучасних світових підходів до лікування та профілактики захворювань, обміну досвідом, проведення спільних консультацій.
Наші спеціалісти регулярно проходять стажування в клініках США та Європи.

Ми працюємо, щоб здійснювати Ваші мрії про здоров’я та довголіття, щоб Ви відчували смак здорового життя у всій його повноті!

Ми відкриті для Вас!

Наша місія:

Надавати професійну медичну допомогу та покращувати якість життя людей, повертаючи радість здоров’я

Ми поряд

Доступність та комфорт

Клініка “Ангелія” розташована неподалік станції метро Позняки. Зручні транспортні комунікації, простора автомобільна парковка з цілодобовою охороною, пандус для заїзду людей з особливими потребами, великі ліфти всередині, а ще ідеальна чистота, порядок та привітність нашого персоналу – все це для комфорту та безпеки наших відвідувачів.

Ми піклуємося про Вас тому, згідно інструкцій, під час повітряної тривоги медичні послуги не надаються і графік прийому може бути зміщений. Ви зможете зачекати поновлення роботи після відбою тривоги у клініці у безпечному місці. Для нас важлива Ваша безпека і здоров’я!

Наші партнери

                                                        

null

Відгуки пацієнтів про нас:

Реквізити

Повна назва: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ХРИСТИЯНСЬКИЙ АДВЕНТИСТСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР”

Скорочена назва: ТОВ “ХАМЦ”

Юридична адреса: 02140, м. Київ, вул. Руденко Лариси, 3

Фактична адреса: 02149, м. Київ, вул. Руденко Лариси, 3

Код ЄДРПОУ: № 39440963

ІПН: 394409626513

IBAN:  UA103808050000000026009468124 в АТ Райффайзен Банк АВАЛЬ

Платник податку на прибуток на загальних підставах.

Директор: Бондаренко Юрій (без по батькові)

про надання медичних послуг