Мобільні медичні клініки

Виключна турбота. Без виключень.

Мобільні медичні клініки


 

За 2022 рік Клініка «Ангелія» провела Мобільні Клініки у 56 населених пунктах: містах, містечках, селах – скрізь, де мешканці потребували медичної допомоги! Також наші лікарі надавали медичну допомогу  у містах, де розміщені вимушено переміщені люди із зон бойових дій, евакуйовані  дитячі інтернати. Медичну допомогу ми надаємо всім, хто її потребує.  Зокрема ми відвідали такі населені пункти: Харків, Ізюм, Буча, Українка, Чернігів, Дніпро, Немішаєве, Бородянка, Фастів, Боярка, Ірпінь, Тернопіль, Кремінець, Тернопіль, Вінниця і інші.

Люди змогли отримати консультації лікарів та психологів, а також отримати допомогу фізичного реабілітолога, масаж  і інші медичні послуги.

У складі команди Мобільної Клініки працювали мобільні гінекологічний та стоматологічний кабінети: це спеціальні медичні автомобілі, обладнані відповідною медичною апаратурою. Гінекологічний кабінет обладнаний гінекологічним кріслом, відеокальпоскопом та всім необхідним для проведення прийому лікаря. Мобільний стоматологчний кабінет оснащений стоматологічним кріслом та всіма необхідними інструментами і матеріалами. Головне, що ці кабінети на колесах забезпечують можливість надавати повноцінні якісні  медичні послуги у тих містах, де часто зруйновані чи пошкоджені стаціонарні лікарні.

Завдяки наявності мобільної лабораторії клініка «Ангелія» робить експрес-аналізи: загальний аналіз крові, аналіз крові на цукор, аналіз сечі.

Також на Мобільній Клініці люди можуть отримати такі медичні послуги:  ультразвукову діагностику щитовидної залози, ультразвукову діагностику внутрішніх органів, а також електрокардіограму серця.

Одразу за результатами діагностики наші медики роблять призначення лікування хворим.

У тому числі в рамках надання безкоштовної медичної допомоги після консультацій лікарів ми надаємо медикаментозну підтримку пацієнтам (безкоштовні ліки за призначенням лікаря).

Для безперебійної роботи електричного обладнання Мобільної Клініки ми маємо електрогенератор, тому можемо надавати медичну допомогу у тих населених пунктах, де тривалий час через військові дії немає електрики.

Ми продовжуємо здійснювати проєкт «Мобільна Клініка» з надання медичної допомоги громадянам України у тих населених пунктах, де така допомога життєво необхідна і вдячні всім за вашу підтримку! Ваша підтримка цього проекту – це ваша участь у допомозі людям!