Мобільні медичні клініки

Виключна турбота. Без виключень.

Мобільні медичні клініки


За 2022 рік Клініка «Ангелія» провела Мобільні Клініки у 56 населених пунктах: містах, містечках, селах – скрізь, де мешканці потребували медичної допомоги! Також наші лікарі надавали медичну допомогу  у містах, де розміщені вимушено переміщені люди із зон бойових дій, евакуйовані  дитячі інтернати. Медичну допомогу ми надаємо всім, хто її потребує.  Зокрема ми відвідали такі населені пункти: Харків, Ізюм, Буча, Українка, Чернігів, Дніпро, Немішаєве, Бородянка, Фастів, Боярка, Ірпінь, Тернопіль, Кремінець, Тернопіль, Вінниця і інші.

Люди змогли отримати консультації лікарів та психологів, а також отримати допомогу фізичнго реабілітолога, масаж  і інші медичні послуги.

У складі Мобільної Клініки працювали мобільні ганекологічний та стоматологчний кабінети: це спеціальні медичні автомобілі, обладнані відповідною апаратурою. Гінекологічний кабінет обладнаний гінекологічним кріслом, відеокальпоскопом та всіма необхідними для проведення прийому лікаря. Мобільний стоматологчний кабінет оснащений стомтаологічним кріслом та всіма необхідними інструментами і матеріалами. Головне, що ці кабінети на колесах надають можливість надати людям якісні  медичні послуги у тих містах, де часто зруйновані чи пошкоджені стаціонарні лікарні.

Завдяки наявності мобільної лабораторії клініка «Ангелія» робить експрес-аналізи: загальний аналіз крові, аналіз крові на цукор, аналіз сечі.

Також на Мобільній Клініці люди могли отримати такі медичні послуги:  ультразвукову діагностику щитовидної залози, ультразвукову діагностику внутрішніх органів, а також електрокардіограму серця.

Одразу за результатами діагностики наші медики роблять призначення та назначають план лікування хворим.

Також в рамках надання безкоштовної медичної допомоги після консультацій лікарів ми надаємо медикаментозну підтримку пацієнтам (безкоштовні ліки).

Для безперебійної роботи електричного обладнання Мобільної Клініки ми маємо електрогенератор тому могли надавати медичну допомогу у тих населених пунктах, де тривалий час через військові дії не було електрики.

Ми продовжуємо здійснювати проєкт «Мобільна Клініка» з надання медичної допомоги громадянам України у тих населених пунктах, де така допомога життєво необхідна і вдячні всім за підтримку!