Мобільні медичні клініки

Виключна турбота. Без виключень.

Мобільні медичні клініки

В період воєнного стану в Україні, Клініка «Ангелія» продовжує надавати медичну допомогу у віддалених місцях, у цей час місця розміщення переміщених осіб із міст, де відбуваються бойові дії.

Наші лікарі та психологи їдуть у віддалені пункти – табори біженців, де немає медичної допомоги.  Також завдяки наявності мобільної лабораторії Клініка «Ангелія» робить експрес-аналізи: загальний аналіз крові, аналіз сечі.

В умовах виїзної мобільної медичної допомоги ми здійснюємо безкоштовну медичну діагностику громадян:  ультразвукову діагностику щитовидної залози, ультразвукова діагностика внутрішніх органів, а також електрокардіограму серця. Одразу за результатами діагностики наші медики роблять призначення та план лікування хворим людям. Також ми в рамках надання безкоштовної медичної допомоги після консультації лікарями ми надаємо медикаментозну підтримку пацієнтам – безкоштовні ліки.

Ми вже провели мобільні клініки у таборах для переселенців, де надали допомогу сотням біженців від війни, серед яких кілька сотень дітей та студентів.