Мобільні медичні клініки

Виключна турбота. Без виключень.

Мобільні медичні клініки

В період воєнного стану в Україні, Клініка «Ангелія» продовжує надавати медичну допомогу у віддалених місцях, у цей час місця розміщення переміщених осіб із міст, де відбуваються бойові дії.

Наші лікарі, медичні сестри та психологи їдуть у віддалені пункти – табори біженців, де немає медичної допомоги.  Завдяки наявності мобільної лабораторії Клініка «Ангелія» робить експрес-аналізи: загальний аналіз крові, експрес аналіз крові на цукор, аналіз сечі.

Наша мобільна гінекологія оснащена відеокольпоскопією та всіма зручностями, що дозволяє проводити комплексний огляд жінок.

Також ми здійснюємо безкоштовно іншу медичну діагностику громадян:  ультразвукову діагностику щитовидної залози, ультразвукова діагностика внутрішніх органів, а також електрокардіограму серця. Одразу за результатами діагностики наші медики роблять призначення та план лікування хворим людям. Також ми в рамках надання безкоштовної медичної допомоги після консультації лікарями ми надаємо медикаментозну підтримку пацієнтам – безкоштовні ліки.

Ми вже провели мобільні клініки у таборах для переселенців, де надали допомогу сотням біженців від війни, серед яких кілька сотень дітей та студентів.