Наркологія

Лікування всіх видів залежності

лечение зависимотиЛікування відбувається за програмою, розробленою клінікою “Ангелія”.

Кожна залежна людина має не лише фізичний компонент залежності, але і психічний та духовний і саме два останні найчастіше стають причинами повернення до шкідливої звички. Саме тому у нашому Центрі ми не тільки здійснюємо детоксикацію (виводимо залишки шкідливих речовин), щоб позбавити від фізичної залежності, але з хворими працюють психологи та капелани для виявлення та корекції причини даної залежності на психічному та духовному рівнях.

Стаціонар

Стаціонар*  клініки «Ангелія» є чудовою альтернативою для тих, кому лікування у звичайній лікарні спричиняє зайве занепокоєння і стрес, а також для ділових людей, які через обставини не можуть постійно перебувати в лікарні. У пацієнтів денного стаціонару є можливість вести звичний спосіб життя, регулярно відвідуючи клініку і виконуючи всі приписи лікаря. Це означає, що всі процедури (ін’єкції, крапельниці і т.п.), аналізи і огляд можна провести в клініці, а після цього піти додому або на роботу.

*Під словом “стаціонар” мається на увазі денний стаціонар з можливістю нічного перебування.

У клініці також можна проходити лікування на денному стаціонарі з цілодобовим перебуванням. Цей варіант перебування придасться мешканцям інших міст, людям які потребують профілактичного лікування хронічних захворювань.

Переваги стаціонару у нашій клініці

    • Постійне спостереження і супровід командою медиків-професіоналів
    • Інтенсивне лікування скорочує час хвороби
    • Мінімізація ускладнень
    • Проведення маніпуляцій і процедур, недоступних у домашніх умовах

    Перебування на стаціонарі клініки «Ангелія» проходить у приємній, доброзичливій атмосфері завдяки винятковій турботі персоналу і розміщенню у чистих, комфортних палатах.

Записатись до лікаря

+38 (063) 888 00 62
+38 (096) 888 00 62
+38 (044) 577 30 44
 contact@angelia.ua

Години роботи

Понеділок 09:00-19:00
Вівторок 09:00-19:00
Середа 09:00-19:00
Четвер 09:00-19:00
П'ятниця 09:00-16:00
СУБОТА ВИХІДНИЙ
Неділя 9:00-18:00