Антицелюлітні масажі

ПРО ЦЕЛЮЛІТ ТА ЙОГО ПРИЧИНИ

Існує такий термін як – «целюліт»,  щодо нього ведеться багато дискусій та суперечок. Це визначення є темою широкого кола медичних працівників, масажистів та  косметологів . Однозначної причини виникнення даної проблеми немає. Проте тут варто сказати про поєднання декількох чинників, а саме – неправильне харчування, низький рівень фізичної культури, захворювання, що призводять до ожиріння, стрес  та інше. Дана проблема характерна здебільшого жінкам, дуже часто прекрасна половинна людства прикладає багато зусиль щоб побороти такий стан.

ЯК ПОБОРОТИ ЦЕЛЮЛІТ ЗА ДОПОМОГОЮ МАСАЖУ

Ефективність професійного антицелюлітного масажу визнається та підтверджується науковим співтовариством. Масаж стимулює поверхню шкіри, посилає сигнал глибоко до клітин (наприклад, жирові клітини та фібробласти), щоб спровокувати фізіологічну реакцію, таку як активація виробництва колагену, еластину та активація ліполізу. Коли антицелюлітні креми або дієти не допомагають – масаж справді працює!

Антицеллюлитный массаж

Як показує практика, найкращим помічником в боротьбі із целюлітом є не просто масаж, а специфічний масаж з поєднаними техніками. Є декілька видів та технік виконання такого масажу:

  • загальний поверхневий, для активації поверхневих лімфокапілярів,
  • локальний, який спрямований на роботу з проблемними зонами
  • глибокий антицилюлітний масаж, який активує кровообіг.

Найкращого ефекту можна досягти за допомогою технік ручного, вакуумного, медового чи  лімфодренажного типу масажу.  Проте поєднання даних технік буде найбільш ефективними, і саме такий підхід до боротьби з проблемою целюліту і пропонує наша клініка.

КОЛИ МОЖНА ВІДЧУТИ ЕФЕКТ ВІД АНТИЦЕЛЮЛІТНОГО МАСАЖУ?

Антицелюлітний масаж поліпшує кровопостачання в тканинах та нормалізує живлення клітин. Тільки комплексний підхід допоможе подолати дану проблему –   а саме поєднання антицелюлітного масажу  класичного, мануального, з поєднанням методики лімфодренажу та медовими композиціями. Виконується він локально і є не тільки косметичною процедурою, але й лікувальною – поліпшує загальний стан шкірних покривів та всього організму. Поєднання меду та екстрактів різноманітних лікарських рослин підвищує тонус та еластичність в м’язах, збільшує стійкість о-му, покращує живлення в тканинах, м’язах та внутрішніх органах.

Зважившись на антицелюлітний масаж, пам’ятайте про деякі нюанси – процедура болюча, курс розрахований на часті та інтенсивні процедури, ефект може з’явитися не відразу , його слід очікувати після 10 -15 сеансів. В деяких випадках може знадобитися 2 чи 3 курси. Все залежить від індивідуальних особливостей.

Записатись на масаж

+38 (063) 888 00 62
+38 (096) 888 00 62
+38 (044) 577 30 44
 contact@www.angelia.ua
Записатись на прийом онлайн

Години роботи

ПОНЕДІЛОК 09:00-19:00
ВІВТОРОК 09:00-19:00
СЕРЕДА 09:00-19:00
ЧЕТВЕР 09:00-19:00
П'ЯТНИЦЯ 09:00-16:00
СУБОТА ВИХІДНИЙ
НЕДІЛЯ 09:00-18:00