Напрямки

Возвращая радость здоровой жизни

Сімейна медицина

Лікуємо людину, а не хворобу

Сімейні лікарі мають додаткову поглиблену підготовку за суміжними спеціальностями, яка дозволяє їм надавати більш широкий спектр медичних послуг, підходячи до здоров’я пацієнтів комплексно.

Стоматологія

Гарантія успішного лікування

Довірте лікування Ваших зубів нашим фахівцям і будьте впевнені в найкращому результаті! Ми підтверджуємо якість наших послуг 3-х річною гарантією.

Психологія

Школа позитиву

Нові реалії, що увійшли в наше життя за останні роки, травмують психіку сучасної людини. І вже розмови на кухні по душах не допомагають … Як з цим впоратися?

У такій ситуації психолог є саме тією людиною, яка не просто вислухає і зрозуміє, але і допоможе впоратися з напругою, навчить як правильно опанувати власні емоції та приймати правильні рішення.

Неврологія

Комплексний підхід

Наш пріоритет – це комплексний підхід до постановки діагнозу і лікування, який поєднує як медикаментозну терапію, так і нетрадиційні методи лікування.

Психіатрія

Психіатрія мала та межових станів

Лікування в найменш обмежувальних умовах амбулаторно і стаціонарно.

Наркологія

Лікування всіх видів залежностей

Ми не тільки здійснюємо детоксикацію (виводимо залишки шкідливих речовин), щоб позбавити від фізичної залежності, але з хворими працюють психологи та капелани для виявлення та корекції причини даної залежності на психічному та духовному рівнях.

Аналізи та діагностика

В будь-який час, в одному місці

У нашій клініці ми подбали про те, щоб Ви могли здати всі необхідні аналізи та пройти обстеження прямо на місці, максимально швидко і комфортно.

Допомога родинам залежних

Фітнес-студія ``Healthy Way``

Консультації фахівця із залежностей.

Масажі

Пасивна реабілітація

Відновлювальні процедури, такі як масажна терапія, дають найкращі результати і допомагають досягти максимального ефекту від лікування завдяки залученню внутрішніх сил організму.

Відновлювальний фітнес

Фітнес-студія ``Healthy Way``

Домагайтеся кращих результатів, активізуючи ресурси свого тіла під керівництвом сертифікованих тренерів. Індивідуальні та групові заняття за спеціальними програмами для відновлення, підтримки форми та краси.

Допомога сім`ям залежних

консультації фахівця із залежностей

Фахова допомога родинам людей які страждають від залежностей.

Виключна турбота про Вас. Без виключень.